IKEA обмежила роботу інтернет-магазина лише опцією доставки по Києву

Новини України

В IKEA пояснили, як саме обмежили роботу свого магазину в Україні

IKEA обмежилася тільки доставкою по Києву, фото: retaildetail.eu

Шведська компанія IKEA, найбільший в світі рітейлер меблів і товарів для дому, прийняла рішення тимчасово обмежити роботу українського інтернет-магазину, залишивши лише опцію замовлення товару з доставкою на будинок в Києві.

“Щоб задовольнити попит і надалі відповідати високим стандартам IKEA і очікуванням клієнтів, ми прийняли рішення тимчасово обмежити послугу доставки товарів додому і зробити її доступною тільки по Києву. Ті замовлення, які вже зареєстровані на видачу через два пункти для отримання замовлень, будуть виконуватися; нові замовлення тимчасово не приймаються”, – уточнили в компанії, передає “Інтерфакс-Україна”.

При цьому вказується, що компанія робить все можливе для максимально швидкого відновлення повноцінної діяльності сайту.

“Разом з місцевими сервіс-провайдерами команда IKEA наполегливо працює, щоб розширити можливості і відповідати очікуванням покупців. Ми робимо все можливе, щоб відновити повноцінну діяльність сайту як можна швидше, і як тільки це стане можливим, відразу вам повідомимо”, – резюмували в компанії.

Як повідомлялося, IKEA 14 травня офіційно запустила можливість замовлення товарів з інтернет-магазину в Україні, а також відкрила пункти видачі в київських ТЦ Auchan Rive Gauche і ТЦ Metro Cash & Carry.

Після запуску інтернет-магазину IKEA планує якомога швидше відкрити свій магазин у новому міському форматі (city store) в Києві. Компанія нещодавно підписала договір оренди з торгово-розважальним центром Blockbuster Mall.

Раніше повідомлялося, що в IKEA пообіцяли відкрити перший магазин в Україні після карантину.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь