IKEA онлайн початку продажу в Україні з видачею замовлень у столичних торгових центрах

Новини України

IKEA запустила в Україні онлайн-продажу з пунктами видачі в Києві

Українцю можуть замовити товар на сайті і отримати замовлення в Києві. Фото: facebook.com

Відома шведська компанія IKEA, яка відома, як найбільший в світі рітейлер меблів і товарів для дому, запустила онлайн продажу в Україні з пунктами видачі замовлень в київських ТЦ (Auchan Rive Gauche) і ТЦ Metro Cash & Carry. Про це повідомляється на сторінці Embassy of Sweden in Kyiv в соцмережі.

Як повідомляється в прес-релізі компанії, українцям вже доступні для замовлень близько 3600 товарів на сайті ikea.ua, а функціонування компанії організовано у відповідності із заходами безпеки ІКЕА, а також у відповідності з вимогами та вказівками уряду України.

“Ми раді почати роботу в Україні завдяки запуску інтернет-магазину, особливо в той час, коли кожен з нас приділяє увагу безпеки та комфортного перебування вдома”, – цитують у повідомленні керівника IKEA в Україні Флоріана Мелле.

Після запуску інтернет-магазину IKEA планує якомога швидше відкрити свій магазин у новому міському форматі (city store) в Києві. Компанія нещодавно підписала договір оренди з торгово-розважальним центром Blockbuster Mall, підтвердили в компанії.

Нагадаємо, IKEA вже 15 років намагається зайти на український ринок. Перша спроба була здійснена в 2005 році, потім – в 2007 і 2008 роках. Нинішній захід виявився більш успішним.

Раніше “Країна” писала про те, що в IKEA ще в минулому році повідомляли про намір відкрити перший магазин в Україні навесні 2020 року. Також ми повідомляли, що IKEA відмовилася відкривати завод у Львівській області.

Залишити відповідь