Ілон Маск назвав колишнього міністра праці США Роберта Райха ідіотом російською мовою

Новини України

Ілон Маск обізвав американського чиновника російською мовою

Ілон Маск обізвав екс-міністра праці США російською мовою. Фото: Facebook

Засновник компаній Tesla і SpaceX, мільярдер Ілон Маск, який нещодавно виставив своє майно на продаж, образив екс-міністра праці США Роберта Райха російською мовою в соціальній мережі Twitter.

Повідомлення було опубліковано в неділю вранці, 10 травня.

На своїй сторінці у соцмережі Райх написав, що Маск загрожує американській владі звільнити співробітників Tesla, якщо їм не дозволять працювати незважаючи на епідемію коронавіруса в США.

“Ілон Маск загрожує позбавити людей роботи, якщо йому не дозволять ризикувати їхнім здоров’ям. Капіталізм в гіршому своєму прояві”, – заявив колишній чиновник.

У відповідь на це підприємець відповів йому “ідіот”, причому російською мовою. “Sorry. Meant to say [Вибач, хотів сказати] нудний ідіот”, – додав пізніше Маск.

Напередодні стало відомо, що Tesla перенесе свій штаб з Каліфорнії в інший штат. Таке рішення було прийнято керівництвом компанії із-за заборони на відновлення виробництва з-за складної ситуації з коронавірусом в регіоні.

Нагадаємо, що у його подруги, співачки Grimes, є українські корені і вона нерідко спілкувалася зі своїми шанувальниками російською мовою. Цілком імовірно, що вона навчила російській і батька своєї дитини.

Раніше ми писали, що Ілон Маск написав 1 травня в Twitter, що акції його компанії коштують надто дорого, після чого цінні папери Tesla відразу впали на 12%.

Залишити відповідь