Ілон Маск почав розпродувати свою нерухомість, тому що обтяжує власність

Новини України

“Присвячую себе Марсу”. Ілон Маск виставив на продаж свої будинки на Землі

Ілон Маск почав продавати свої будинки. Фото: Flickr

Глава американських компаній Tesla і SpaceX Ілон Маск, який днями в шостий раз став батьком, продає два своїх розкішних будинку в Каліфорнії і каже, що “власність обтяжує”.

Про це пише BBC.

“Я продаю майже всі фізична майно. Не буду володіти ніякими будинками. Тільки одна умова для продажу: мені належить старий будинок Джина Вайлдера. Він не може бути зруйнований або втратити свою душу. Не потрібні гроші. Присвячую себе Марса і Землі. Власність просто обтяжує тебе”, – написав Маск у своєму Twitter.

Оголошення про продаж двох будинків у Лос-Анджелесі було розміщено на сайті Zillow. Вартість нерухомості – 40 млн доларів. Перший будинку, невеликий приватний котедж, оцінюється в 9,5 млн доларів. Другий, “з видом на заміський клуб Bel Air, а також на місто та океан”, – в 30 мільйонів доларів.

У оголошенні вказано, що ця нерухомість продається безпосередньо господарем, без залучення агентів з продажу. Цей факт змусив багатьох засумніватися в серйозності намірів Маска. Деякі навіть припустили, що сайт Zillow був зламаний.

Маску належить кілька будинків в Каліфорнії. У минулому році газета Wall Street Journal повідомила, що він або пов’язані з ним компанії витратили 100 мільйонів доларів на сім об’єктів нерухомості в штаті, багато з яких знаходяться поряд з основним будинком.

Нагадаємо, підприємець Ілон Маск 1 травня одним твітом призвів до падіння акцій Tesla.

Залишити відповідь