Ілон Маск відповів Твіттері українцю – написав, що любить російську мову

Новини України

Ілон Маск зізнався українцю в любові до російської мови

“Дуже подобається”. Ілон Маск у Twitter відповів українському пекарю. Фото: Twitter / Лана Рись

Відомий винахідник і власник компанії Tesla і SpeceX Ілон Маск російською поспілкувався з українським кулінаром в Twitter.

Так, український блогер у Twitter під ніком coollstranger регулярно публікує фото різноманітної української та міжнародно кухні, яку готує власноруч. На цей раз він приготував французьку булку пшеничного на заквасці і форма її вийшла комічна – нагадує шолом космонавта.

Чоловік вирішив пожартувати і написати такий текст: “Останній космонавт цього тижня, пшеничний вищий сорт, як тобі таке @ElonMusk?”. Однак винахідник несподівано відповів.

“Мені дуже подобається звучання російської мови”, – написав Маск. У відповідь на несподівані твіт інші користувачі вирішили скористатися шансом і запропонували Маску вимовити складні російські слова, інші вимагали доказів того, що американець дійсно говорить російською, а не тільки пише.

Потім користувач під ніком Лана Рись показала Маску картину, яку раніше написав її знайомий.

Нагадаємо, генеральний директор Tesla Motors Ілон Маск у Twitter відповів на популярне питання “And how do you like this?” (Як тобі таке?). Так, підпис з питанням була прикріплена до відео, на якому “Жигулі” в потоці машин їдуть задом наперед. Через два дні після публікації твитта Маск відповів: “Хаха, офігенно”. При цьому винахідник використовував російську мову.

Як повідомляла “Країна”, засновник компаній Tesla і SpaceX, мільярдер Ілон Маск, який нещодавно виставив своє майно на продаж, образив екс-міністра праці США Роберта Райха російською мовою в соціальній мережі Twitter. У відповідь на це підприємець відповів йому “ідіот”, причому російською мовою. “Sorry. Meant to say [Вибач, хотів сказати] нудний ідіот”, – додав пізніше Маск.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь