Інформацію по справі про хабарі заступника Кличко Поворозника засекретили

Новини України

Справа про корупцію колишнього першого заступника Кличко засекретили

В СБУ засекретила дані по справі колишнього першого заступника Кличко Поворозника. Фото: Facebook/ Mykola Povoroznyk

Незважаючи на вимоги голови КМДА Віталія Кличка провести публічне розслідування справи про можливе хабарництво свого колишнього першого заступника Миколи Поворозника, Служба безпеки України відмовляється повідомляти інформацію у зазначеному виробництві.

Про це з посиланням на інформацію СБУ пишуть “Українські новини”.

Так, через таємниці досудового розслідування СБУ відмовилася надати журналістам яку-небудь інформацію по справі Поворозника. У спецслужбі посилаються на Кримінальний процесуальний Кодекс і закон “Про доступ до публічної інформації”.

Зокрема, в СБУ не розповідають, передано справу НАБУ за підслідністю.

Нагадаємо, за версією слідства, Микола Поворозник вимагав хабар у розмірі 125 тисяч доларів від представника компанії-забудовника за сприяння у погодженні містобудівних умов і обмежень. Справу відкрили ще восени минулого року.

Сам Поворозник всі звинувачення заперечує. А Кличко на початку травня вимагав підтвердити звинувачення на адресу його колишнього першого заступника Поворозника або вибачитися. За його словами, з 14 квітня, коли в мерії пройшли обшуки у справі, його колишнього першого заступника так і не викликали на допит і не надали жодної інформації про розслідування.

Залишити відповідь