Іноземні спецслужби намагаються розхитати ситуацію в Одеській області – Баканов

Новини України

Іноземні спецслужби намагаються розхитати ситуацію в Одеській області – голова СБУ Баканов

Баканов вважає пріоритетним для СБУ боротьбу з сепаратизмом. Фото: Facebook/ sbu.odessa

Іноземні спецслужби мають намір дестабілізувати ситуацію в Одеській області. Враховуючи це та стратегічне розташування регіону Служба безпеки України буде приділяти ще більше уваги у своїй роботі.

Як повідомляє у Facebook прес-служба Управління СБУ в Одеській області, про це голова Служби Іван Баканов заявив під час робочого візиту в Одеську область. Також в ході візиту він представив нового керівника і зустрівся з особовим складом обласного управління.

“Одеська область – найбільший за територією регіон України. Багатонаціональний, з великою протяжністю кордонів, потужними морськими торговельними портами і серйозним економічним потенціалом. І ми чудово знаємо, як іноземні спецслужби намагаються розхитати ситуацію в Одеській області. Але їм це не вдасться. СБУ успішно протидіє таким спробам і буде це робити і надалі”, – сказав Баканов.

Він додав, що особливості регіону покладають на працівників Служби додаткову відповідальність за збереження миру і безпеки в Одеській області.

“Не варто забувати окремі події, які відбувалися в Одесі, починаючи з 2014 року. Тому наша контррозвідка повинна бути тут на самому високому рівні”, – зазначив Баканов.

Серед ключових пріоритетів СБУ він визначив протидія будь-яким проявам сепаратизму, захист національної державності, боротьби з тероризмом, диверсіями і кіберзагрозами. Крім того, Баканов ознайомився з результатами та планами роботи Одеського управління СБУ.

Як писала “Країна”, 13 травня президент України змінив начальників СБУ в Києві, Київській, Житомирській та Одеській областях. В останньої був призначений Віктор Доровский.

Ми також повідомляли, що сьогодні СБУ поставила в заслугу радикалу Сергію Стерненко зрив виступу в Україні Костянтина Райкіна.

Залишити відповідь