Instagram відновив акаунти Кадирова, але потім заблокував вдруге

Новини України

Instagram з вибаченнями відновив акаунти глави Чечні Кадирова, але потім їх знову заблокував

Акаунти, присвячені Кадирову, знову заблокували. Фото: vk.com/ramzan

Соцмережа Instagram відновила кілька акаунтів, присвячених главі Чечні Рамзану Кадирову, які були заблоковані 14 травня. Однак потім знову заблокувала відновлені сторінки.

Про це повідомляє “РИА Новости” з посиланням на помічника глави республіки, директора телекомпанії “Грізний” Ахмеда Дудаєва.

В середу представник компанії Facebook заявив, що акаунт Кадирова в Instagram вилучений з-за санкцій проти нього. Пізніше Дудаєв пояснив, що в чеченському сегменті Instagram були заблоковані відразу чотири великих аккаунта з багатомільйонною аудиторією. Вони не належать особисто Рамзану Кадирову, в тому числі офіційна сторінка регіонального громадського фонду імені Ахмата-Хаджі Кадирова і сторінка, яку веде співробітник телекомпанії, що не має відношення до осіб з санкційного списку.

“Ці кілька акаунтів в Instagram з багатомільйонною аудиторією вже кілька днів відчувають проблеми. Їх розблокували вчора. Прийшов лист, що ці сторінки були заблоковані адміністрацією Instagram за помилку, вибачилися за надані незручності, але потім відразу знову заблокували”, – сказав Дудаєв.
 
Він висловив здивування з приводу непослідовних дій соцмережі.

“Чому-то блокуються сторінки про діяльність глави Чечні Рамзана Кадирова, хоча вони йому не належать. Підстав для юридичних блокування немає, згідно з правилами самого Facebook”, – зауважив Дудаєв і додав: згідно з логікою Facebook, під американські санкції підпадають усі, хто цікавиться діяльністю Кадирова.

Акаунти Кадирова вже блокувалися в 2017 році. Тоді глава Чечні пов’язав це з тим, що в Держдепі і спецслужбах США стурбовані тим, що записи активно читають сотні тисяч молодих людей із Сполучених Штатів.

Рік тому “Країна” розповідала, що Facebook заблокував сторінку проекту “Книги пам’яті полеглих за Україну”.

А нещодавно ця соцмережа в День Перемоги стала масово видаляти архівне фото поставлення радянського прапора над Рейхстагом.

Залишити відповідь