Інтерв’ю Гордона і Гиркина – СБУ заявляє про власною ініціативою журналіста

Новини України

У СБУ спростували співпраця з Гордоном за інтерв’ю з Гиркиным і Поклонської

В СБУ заявили, що Гордон брав інтерв’ю у Поклонської і Гиркина за своєю ініціативою. Скріншот: YouTube

Після заяв Дмитра Гордона про те, що він взяв інтерв’ю у колишнього міністра оборони ДНР” Ігоря Стрєлкова і “екс-прокурора Криму Наталії Поклонської “у співдружності з українськими спецслужбами”, СБУ повідомила, що журналіст діяв за власною ініціативою.

Про це свідчить заява, оприлюднена прес-центром СБУ в Facebook.

“Проведення інтерв’ю з Наталею Поклонська та Ігорем Гиркиным (Стрілецької) є ініціативою журналіста Дмитра Гордона”, – сказано в повідомленні.

Втім, у спецслужбі намір вивчити зазначені випуски шоу Гордона і з’ясувати, чи можна їх використовувати як докази захоплення Росією територій України.

“Між тим, вся інформація, озвучена в цих інтерв’ю, вже детально аналізується співробітниками Служби на предмет її використання як додаткових доказів захоплення Російською Федерацією території України і фактичного розв’язання війни на сході нашої країни”, – повідомили в СБУ.

Нагадаємо, тиждень тому Гордон опублікував інтерв’ю з Наталею Поклонської, а 18 травня – з Ігорем Гиркиным. Після цього ультраправі мітингували у редакції видання “Гордон”. А сам Дмитро Гордон заявив, що обидва згаданих випуску своїх шоу готував “у співдружності з українськими спецслужбами”.

Також раніше в СБУ повідомили, що візьмуться за Гордона після інтерв’ю з Поклонської і Гиркиным.

А “Країна” аналізувала, що сказав в інтерв’ю Гордону Стрільців-Гиркин.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь