Ірина Венедиктова відреагувала на акцію протесту через справи про вбивство Гандзюк 27 квітня

Новини України

“Правозахисники не плюють в пісочниці”. Генпрокурор Венедиктова розкритикувала акцію протесту з-за справи Гандзюк

Ірина Венедиктова розкритикувала акцію протесту через справи про вбивство Гандзюк. Фото: Facebook/ Офіс Генерального прокурора

Після акції протесту проти завершення слідства по справі про вбивство херсонської активістки Катерини Гандзюк, учасники якої палили фаєри, генпрокурор Венедіктова Ірина заявила, що правозахисники так себе не ведуть.

Про це Венедиктова написала на сторінці в Facebook.

“Правозахисники не приходять волати на дитячі майданчики, не плюють в пісочниці, не лякають пенсіонерів… Правозахисники – це зовсім про інше. Орган досудового розслідування, реформована прокуратура і реформований суд – це не той, 2 роки розслідування, кількість слідчих і прокурорів, що в рази перевищує кількість осіб з фаєрами – це не те, є тільки власне бачення того, як має бути…, але це також неточно”, – написала Венедиктова.

За її словами, учасників акції також не цікавлять 55 томів справи, які були сформовані під час розслідування.

“Ви хочете правди? – Почався процес ознайомлення з матеріалами слідства”, – повідомив генпрокурор.

Нагадаємо, 27 квітня СБУ під процесуальним керівництвом Офісу генпрокурора завершила досудове розслідування у кримінальному провадженні за підозрою голови Херсонської облради Владислава Мангера і помічника-консультанта депутата цієї ж ради Олексія Левіна в організації вбивства Катерини Гандзюк.

Після цього учасники руху “Хто замовив Катю Гандзюк” заявили, що Офіс Генпрокурора “злив” справа про розслідування вбивства активістки. На їхню думку, замовник нападу Владислав Мангер має домовленість з прокуратурою на вищому рівні. Ввечері вони провели акцію протесту, в ході якої палили фаєри і вимагали відставки Венедиктової.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь