Іспанців вперше зобов’язали носити маски в громадських місцях

Новини України

Іспанія вперше з початку пандемії ввела обов’язковий масковий режим

Іспанія вперше ввела обов’язковий масковий режим. Фото: pixabay.com

Іспанців вперше зобов’язали носити медичні маски і респіратори у громадських місцях і на вулиці. Така міра збережеться до кінця карантину.

Про це повідомляє The Local.

Раніше носіння медичних масок було обов’язковим лише у громадському транспорті і в медичних установах. Так, правило стосуватиметься закритих приміщень і вулиці – але тільки якщо немає можливості дотримуватися безпечної дистанції.

Зазначимо, вже третій день поспіль кількість жертв коронавіруса становить менше сотні в день. Так, за останню добу в Іспанії від COVID-19 померло 83 громадянина, ще 295 заразилися. Загальна чисельність інфікованих становить близько 232 тисяч осіб.

Нагадаємо, уряд Іспанії в рамках пом’якшення карантинних заходів в країні сподівається на відновлення туризму в кінці червня. До цього часу двотижневий карантин для всіх, хто в’їжджає в країну буде скасовано.

Як повідомляла “Країна”, Конгрес Іспанії пішов назустріч уряду і прийняв рішення про продовження в країні режиму надзвичайного стану через епідемію коронавіруса Covid-19. Він триватиме до 24 травня.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь