Італія дозволить вільне пересування всередині країни з 3 червня

Новини України

В Італії з 3 червня дозволять вільне переміщення по країні

В Італії з початку червня можна буде вільно пересуватися всередині країни. Фото: Needpix.com

Влада Італії після двомісячного коронавирусного карантину з 3 червня можуть дозволити вільне пересування по всій країні.

Про із посиланням на урядовий документ повідомляє італійське видання Corriere Della Sera, в п’ятницю, 15 травня.

Відзначається, що їздити можна буде без обмежень або червоних зон, встановлених губернаторами за погодженням з урядом. Італійці зможуть подорожувати по всій країні. Самостійна сертифікація більше не буде необхідною.

До того ж, у проекті також сказано, що з 18 травня будуть дозволені всі поїздки в межах окремих регіонів Італії.

У документі говориться, що в Італії були введені жорсткі обмеження в березні для того, щоб зупинити поширення коронавіруса. Завдяки цим заходам, смертність в даний час знижується.

Також повідомляється, що з понеділка, 18 травня, в Італії відкриються магазини. Їх робота буде дозволена тільки при дотриманні вимог безпеки, за якими будуть стежити наглядові органи. Місцевій владі, зокрема мерів міст, дозволять вводити обмеження заново, якщо громадяни не будуть дотримуватися соціальне дистанціювання.

Вчора, 14 травня, ми повідомляли, що в Італії легалізували чверть мільйона заробітчан-нелегалів. Нові правила дозволять їм отримати вид на проживання на півроку.

Також ми писали, що в рамках пом’якшення карантину, в Італії раніше терміну відкриють бари, ресторани, перукарні та салони краси. Заклади відкриються вже з 18 травня, а не першого червня, як планувалося раніше.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь