Іванка Трамп з сім’єю виїхала з Вашингтона до Нью-Джерсі, порушивши умови карантину

Новини України

Дочка Трампа однією поїздкою в Нью-Джерсі порушила карантин, але її вже виправдали в Білому домі

Президент США Дональд Трамп з дочкою в кабінеті. Фото: instagram.com/ivankatrump

Старша дочка Іванка Трамп зі своєю сім’єю покинула Вашингтон, щоб відсвяткувати Великдень в Національному гольф-клубі батька в Нью-Джерсі. І Білий дім захищає особисту поїздку Іванки Трамп, незважаючи на те, що офіційно влада США американцям радять залишатися вдома.

Про це повідомляє BBC News.

У Білому домі повідомляють, що подорож Іванки Трамп не було комерційним. “Вона вирішила провести відпустку наодинці зі своєю сім’єю”, – йдеться в повідомленні. Вона разом з чоловіком, радником з адміністративних питань Джаредом Кушнером та їх трьома дітьми вирушили на “закрите установа, яка вважається будинком їхні родини”.

Білий дім додав, що “поїздка нічим не відрізнялася від поїздки на роботу і з роботи” і “місце було менше населеним, ніж околиця біля її дому” у Вашингтоні.

При цьому столиця США і Нью-Джерсі знаходяться на карантині. Згідно з діючими федеральними інструкціями по коронавирусу, люди повинні уникати поїздок, покупок і соціальних візитів”. З 1 квітня жителям Вашингтона дозволили залишати будинок тільки для “важливих” поїздок.

Як повідомляла “Країна”, Трамп хоче відкрити Америку до 1 травня.

З середини квітня він заявляє про швидке зняття карантину у США, незважаючи на пік епідемії коронавіруса.

Президент США також нарікає на те, що йому набридло дивитися старі матчі по телевізору.

Залишити відповідь