Ізраїль послабив карантин, введений через коронавіруса

Новини України

В Ізраїлі приступили до ослаблення карантину. Дозволена робота магазинів і перукарень

В Ізраїлі послабили карантин. Фото: Pixabay

Уряд Ізраїлю прийняв рішення про ослаблення карантину, який був введений з-за коронавіруса. Людям дозволили відвідувати магазини і перукарні.

Про це повідомляється в Telegram-каналі “Черговий по Ізраїлю”.

“❗️Уряд прийняв послаблення режиму особливого становища в країні. Ось їх повний список. Вони вступили в силу опівночі з суботи на неділю і будуть діяти до 03.05 з винятками на день Пам’яті та день Незалежності”, – йдеться в повідомленні.

Так, дозволяється продаж їжі в ресторанах на винос, робота салонів краси і перукарень, косметичних кабінетів і магазинів. Однак торговельні центри продовжують бути закритими.

Також дозволяється робота фахівців по догляду за літніми людьми та людьми з обмеженнями.

Однак, робота даних сфер дозволяється за умови, що відвідувачів забезпечать дезінфекторами, а бізнесмени будуть дотримуватися всіх правил безпеки.

Нагадаємо, 20 квітня майже дві тисячі жителів Тель-Авіва вийшли на акцію протесту “За порятунок демократії”, правда, при цьому дотримуючись дистанцію в 1,5 – 2 метри. Учасники акції протестуовали проти коаліції глави перехідного уряду Беньяміна Нетаньяху і спікера Кнесету Бені Ганц.

Як повідомлялося, Ізраїль повністю закрив кордону на в’їзд в країну у зв’язку з епідемією коронавіруса.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь