Кабінет міністрів підтримав експериментальний проект з платними камерами в СІЗО

Новини України

Кабінет міністрів підтримав експериментальний проект з платними камерами в СІЗО

Кабмін схвалив ідею платних камер в СІЗО, фото: unian.net

Уряд підтримав впровадження експериментального проекту щодо платної послуги з надання поліпшених побутових умов і харчування особам, узятим під варту, у слідчих ізоляторах Державної кримінально-виконавчої служби.

“Відповідною постановою пропонується ввести в окремих слідчих ізоляторах можливість для осіб, взятих під варту, на добровільній основі за відповідну плату одержати покращені побутові умови та харчування”, – розповів міністр юстиції Денис Малюська.

У певних слідчих ізоляторах будуть виділені приміщення, які за своїм станом не потребують проведення капітальних ремонтів та можуть використовуватися в межах експериментального проекту щодо платної послуги з надання поліпшених побутових умов.

“У той же час кошти, одержані від надання таких платних послуг, буде направлятися на спеціальний фонд і надалі використовуватися для проведення поточних та капітальних ремонтів приміщень слідчих ізоляторів для створення належних умов утримання іншим особам, узятим під варту”, – вказав міністр.

За результатами проведення експериментального проекту (який заплановано завершити до 31 грудня 2021 року) буде прийнято рішення про доцільність законодавчого закріплення платної послуги з надання поліпшених побутових умов і харчування особам, узятим під варту.

Раніше повідомлялося, що в київському СІЗО немає дезінфекторів та медзащиты для боротьби з коронавірусом.

Також ми писали, що судді Києва підозрюють спалах коронавіруса в Лук’янівському СІЗО.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь