Кабмін може не дозволити відкрити метро Києва з 25 травня

Новини України

Кабмін дозволить відкрити метро 25 травня Дніпру і Харкову, але не Києву – ЗМІ

25 травня кияни можуть не дочекатися відкриття метро. Фото: Facebook/ kyivmetro

Кабінет міністрів, раніше распорядившийся відновити роботу метро з 25 травня, у Києві може не дозволити користуватися підземкою з цієї дати. Це пов’язано з поганою эпидобстановкой в столиці.

Про продовження обмежувальних заходів стосовно метрополітену повідомляє “РБК-Україна” з посиланням на інформоване джерело.

“Швидше за все, Кабінет міністрів не дозволить Києву відкрити метро з понеділка з-за не дуже гарної статистики. На відміну від Харкова і Дніпра, де метро збираються відкрити”, – сказав співрозмовник видання.

Цю інформацію прокоментували в Київській міськдержадміністрації та метрополітені

У мерії налаштовані, що метрополітен все ж відкриється 25 числа.

“Кабмін прийняв рішення. Вони повинні отримати документ. У нас немає такої інформації, що воно може не відкритися. Ми налаштовані, що воно відкриється. Але ще завтра, є п’ятниця, щоб отримати документ. Мер сьогодні на брифінгу заявив, що ми налаштовані, що все буде добре і 25-го числа метро запрацює”, – сказала прес-секретар мера Києва Оксана Зінов’єва.

У прес-службі метрополітену теж не бачать підстав для того, щоб не відкривати метро, хоча офіційного документа від уряду ще не отримували.

“Зараз прозвучали заяви, ми готуємося. Але ми просто ще чекаємо фізичний документ – рішення Кабміну, постанова. Я думаю, що відділ документообігу його просто готує. Згідно із законом, вони будуть оформляти. Це все в рамках одного документа. Можливо, завтра його надішлють. Можливо, післязавтра. Вони нам повинні його просто скинути в систему. Але це технічний момент, ми готуємося зустрічати пасажирів в понеділок”, – прокоментувала радник начальника КП “Київський метрополітен” Наталя Макогон..

Раніше “Країна” розповідала, як столичний метрополітен готується повернутися до звичайного режиму роботи. Прес-секретар КП пояснювала, які правила можуть ввести в київському метро після відкриття.

Як ми писали, через закритого метро та неповноцінної роботи наземного громадського транспорту мегаполіс постійно страждає із-за пробок.

Залишити відповідь