Кабмін назвав дати наступних етапів пом’якшення карантину

Новини України

Глава Моз назвав дати наступних етапів пом’якшення карантину

Кабмін визначив дати наступних етапів очікуваного пом’якшення карантину. Фото: “Країна”

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що Кабмін, який показав план у п’ять етапів по виходу з карантину, назвав такі контрольні дати для пом’якшення карантинних заходів. Це 22 травня, потім 1 червня, потім 11-е “і так далі”.

Про це розповів Степанов під час брифінгу, у середу, 13 травня.

За його словами, у міністерства є чіткий алгоритм щодо зняття обмежень, тобто показники, які будуть впливати на пом’якшення карантину.

“Також у нас за цими показниками є прогнозовані дати, коли ми вважаємо, що можемо досягти цих показників. У нас є контрольні дати, які ми розробили для себе: це там 22 травня, потім 1 червня, 11 і так далі”, – заявив Степанов.

Він додав, що на найближчому засіданні Кабміну прийнято постанову щодо алгоритму Моз про зняття карантину. Також на цьому тижні планують представити відкриття дитячих садків.

“Ми вважаємо, що ми будемо звертатися до уряду, щоб було затверджено це відповідною постановою”, – додав Степанов.

Степанов про контрольні дати пом’якшення карантину з 14:00

Нагадаємо, сьогодні прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що після 22 травня карантин буде продовжено, але стане адаптивним.

Також варто відзначити, що з 11 травня Україна почала послаблювати карантин, в країні відкрилися літні майданчики ресторанів.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь