Кабмін вніс коронавірус в перелік професійних захворювань

Новини України

Кабмін вніс коронавірус в перелік професійних захворювань

Кабмін вніс коронавірус в перелік професійних захворювань. Фото: Facebook/ Кабінет Міністрів України

Члени Кабінету Міністрів на сьогоднішньому засіданні підтримали проект постанови про внесення коронавіруса в перелік професійних захворювань.

Про це повідомляє уряд на брифінгу, у середу, 13 травня.

“Захворювання Covid-19 внесли до переліку професійних захворювань, яким керуються при встановленні діагнозу, його зв’язку з роботою або професією, вирішенні питань експертизи працездатності, медичної і трудової реабілітації, а також розгляді питань про відшкодування власником підприємства, установи чи організації або уповноваженим ним органом шкоди, заподіяної працівникові внаслідок ушкодження його здоров’я, пов’язаного з виконанням трудових обов’язків”, – йдеться в повідомленні.

Тепер у Міністерства охорони здоров’я є два тижні для визначення переліку посад медичних та інших працівників, які безпосередньо беруть участь у ліквідації епідемії та здійсненні заходів із запобігання поширенню коронавіруса.

Нагадаємо, сьогодні відбулося засідання Кабміну, трохи послабив карантинні обмеження і дозволив сидіти по четверо і ходити по 8 чоловік.

На ньому сьогодні Кабмін дозволив таксистам їздити по смузі для громадського транспорту. Крім того, тепер там може відбуватися посадка і висадка пасажирів.

Залишити відповідь