Кабмін заборонив публікувати статистику смертей у Львівській області під час карантину

Новини України

Кабмін заборонив публікувати статистику смертей у Львівській області, поки не закінчиться карантин

Кабмін заборонив публікувати статистику смертей у Львівській області на карантин. Фото: Страна.иа

Кабмін заборонив управління статистики Львівської області публікувати інформацію про причини смертей під час дії карантину. В управлінні статистики Львівської області повідомили, що дані з січня по березень зможуть підготувати тільки після закінчення карантину, отримавши їх з відділу держреєстрації актів цивільного стану Західного міжрегіонального управління Мін’юсту адміністративних даних.

Про це йдеться у відповіді Головного управління статистики у Львівській області на запит Варіантів.

Також в управлінні пояснили, що своєю постановою Кабмін і своїм листом Міністерство юстиції заборонили органам державної статистики отримувати доступ до документів, на підставі яких вони і створюють статистичні збірки, на час дії карантину.

“На виконання постанови Кабінету міністрів України від 11.03.2020 №211” Про запобігання розповсюдження на території України гострої респіраторної хвороби Covid-19, викликаної коронавірусом SARS-CoV-2 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 16.03.2020 №215) та відповідно до листа Міністерства юстиції від 06.05.2020 №20554/6991-26-20/19.4.2. лікарські свідоцтва (фельдшерські довідки) про смерть, лікарські свідоцтва про перинатальну смерть та копії рішень суду про встановлення факту смерті, які є первинними документами для розробки державного статистичного спостереження “Природний рух населення” в частині розподілу випадків смерті з причин смерті, починаючи з документів по березень, органи державної статистики зможуть отримати після закінчення карантину”, – йдеться у відповіді управління статистики.

Як повідомляла “Країна”, з 15 травня у Львівській області дозволили відкрити речові ринки і знімати кіно.

Кінотеатри у Львівській області відкриють у серпні, а оперу – не раніше вересня.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь