Канал 112 Україна відповів на критику з-за трансляції мультфільму Незвичайна подорож Серафими

Новини України

Телеканал “112” відповів критикам з приводу мультфільму “Незвичайна подорож Серафими”

112 канал відповів критикам з приводу мультфільму “Незвичайна подорож Серафими”, фото: 112.ua

Телеканал “112. Україна” виступив зі спеціальною заявою, в якій роз’яснив свою позицію і висловив здивування з приводу того, що трансляція мультфільму “Незвичайна подорож Серафими” в рамках великоднього телемарафону “Великдень. Ми люди!” викликала у декого неодназначную реакцію і хвилю критики.

Заява розміщена на офіційному сайті каналу.

“Незвичайна подорож Серафими” добре відоме українському глядачеві, і наш великодній ефір – далеко не перший показ цього мультфільму в Україні. Зокрема, “Незвичайна подорож Серафими” отримало Гран-прі XIII Міжнародного фестивалю православного кіно “Покров”, який відбувся в жовтні 2015 року в Києві.

“Незвичайна подорож Серафими” – історія дівчинки з дитбудинку, доньки священика, якого було репресовано у 1937 році і чий храм зруйнували більшовики. Незважаючи на нестатки і тиск з боку вихователів, вона не відмовилася від віри в Бога.

На думку редакції телеканалу, “Незвичайна подорож Серафими” – один з небагатьох по-справжньому сімейних мультфільмів на релігійну тему, який однаково цікаво дивитися як дорослим, так і дітям.

Телеканал “112 Україна” транслював мультфільм на безоплатній основі в рамках святкового телемарафону власного виробництва, права на показ були передані Благодійним фондом Серафима Саровського”, – заявили в прес службі каналу і запропонували критикам переглянути мультфільм ще раз.

Зазначимо, що Нацрада з питань телебачення і радіомовлення раніше повідомила, що зафіксувала випадок трансляції телеканалом “112 Україна” мультфільму російського виробництва “Незвичайна подорож Серафими”.

Про це сказала перший заступник голови Нацради Ольга Герасим’юк.

Цей випадок Нацрада розгляне під час засідання, яке заплановано на 23 квітня.

Раніше “Країна” повідомляла, що поліція зафіксувала 19 порушень карантину під час Пасхальних служб. До храмів прийшли 130 000 українців.

Так само ми розповідали, що в РПЦ заявили, що інопланетяни і біси це одне і те ж.

Залишити відповідь