Карантин у Болгарії – в країні дозволили не носити маски в громадських місцях

Новини України

У Болгарії на карантині дозволили не носити маски в громадських місцях

У Болгарії дозволили не носити маски в громадських місцях. Фото: Країна

У Болгарії, де туристичний сезон може розпочатися вже у липні, уряд дозволив людям перебувати в громадських місцях без масок незважаючи на пандемію коронавіруса.

Про це у п’ятницю, 1 травня, розповіли в Моз країни, передає РИА “Новости”.

Повідомляється, що громадяни Болгарії, які знаходяться в громадських місцях, все ще зобов’язані дотримувати дистанцію між собою і дотримуватися інших заходів в умовах пандемії коронавіруса. Тим не менше, використання захисної маски для обличчя залишається обов’язковим при прямому контакті з людьми.

Варто зазначити, що розпорядження болгарського Кабміну про обов’язкове носіння масок діяло в країні з 12 по 26 квітня. 24 квітня голова Моз Кирил Ананиев продовжив ці протиепідеміологічні заходи до 13 травня. Проте вже сьогодні Моз видав розпорядження про скасування обов’язкового носіння засобів захисту для особи в громадських місцях.

Також в країні влада планує дозволити відвідування національних і природних парків та походи в гори.

За останніми даними, в Болгарії підтверджено 1 555 випадків коронавіруса. 68 хворих померли, одужали 276.

Нагадаємо, що про перший летальний випадок від Covid-19 у країні стало відомо 11 березня.

Раніше ми писали, що влада Болгарії відклали процес переходу країни з офіційної валюти на євро через пандемії коронавирусной інфекції.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь