Карантин у Чернівецькій області продовжать з-за великого числа хворих з коронавірусом

Новини України

Заборона на стоматологів і дитячі майданчики. На Буковині не стали послаблювати карантин

У Чернівецькій області продовжили карантинні обмеження. Фото: Страна.иа

У Чернівецькій області планують продовжити ряд обмежень у зв’язку з поширенням коронавирусной інфекції Covid-19. Так, обмеження поширюються на роботу кафе і ресторанів (заклади продовжать працювати “на винос”), раніше не можна відвідувати дитячі та спортивні майданчики, закриті школи і діє масковий режим у громадських місцях.

Про це повідомляє прес-служба Чернівецької обласної державної адміністрації в Facebook.

“Обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, враховуючи статистику захворюваності, госпіталізації та кількість летальних випадків від Covid-19 на Буковині, а також рекомендації головного санітарного лікаря області, вирішила продовжити дію обмежень на:

  • роботу суб’єктів господарювання торговельного та побутового обслуговування населення;
  • перебування у громадських місцях без масок;
  • проведення масових заходів;
  • відвідування дитячих і спортивних майданчиків;
  • надання стоматологічних послуг”, – йдеться в повідомленні на офіційній сторінці Чернівецької ОДА в соцмережі.

Рішенням Чернівецької ОДА буде відновлена робота:

  • кафе, ресторанів та інших закладів громадського харчування (тільки в режимі доставки або на винос), адвокатів, нотаріусів, аудиторів і психологів, музеїв.
  • Під забороною залишається робота навчальних закладів і виховних навчальних закладів, робота приміських автобусних рейсів громадського транспорту в Чернівцях. “Всі заходи будуть здійснюватися з дотриманням постанов головного санітарного лікаря України”, – підсумували в ОДА.

Як повідомляла “Країна”, на ранок 11 травня число заражених Covid-19 в Україні зросла до 15 648 осіб.

При цьому Чернівецька область продовжує залишатися лідером щодо числа інфікованих. Коронавирусной інфекцією тут захворіли 2324 людини (359 одужали).

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь