Карантин у Франції – В країні пом’якшать обмеження з 11 травня

Новини України

Парламент Франції схвалив план зняття карантину з 11 травня

Парламент Франції схвалив план зняття карантину з 11 травня. Фото: Facebook

Французькі депутати схвалили план уряду щодо зняття карантину, згідно з яким обмеження будуть ослаблені вже з 11 травня. Планується дозволити роботу магазинів, однак кафе і ресторани залишаться закритими.

Про це в середу, 29 квітня, інформує газета Le Figaro.

Повідомляється, що план французького Кабміну підтримали 368 депутатів Національного зборів, 100 проголосували проти, ще 103 народних обранців утрималися. Варто відзначити, що дебати з приводу прийняття стратегії уряду тривали більше трьох годин.

План зняття карантину з 11 травня передбачає відновлення роботи всіх закладів торгівлі, крім кафе і ресторанів. У громадському транспорті буде запроваджено масковий режим. Разом з цим французам дозволили індивідуальні заняття спортом і зборів групами не більше 10 осіб. Відкриються також дитячі садки і початкова школа.

Також з 11 травня у Франції планують щодня здійснювати до 700 тисяч тестів на коронавірус для людей з підозрілими симптомами. Влада інтенсивно відстежувати і ізолювати контактних осіб нових хворих.

Прем’єр країни Едуар Філіп зазначив, що є ризик другої хвилі епідемії, тому діяти потрібно обережно, поетапно і переконуючись, що ми контролюємо поширення вірусу”. За його словами, якщо до 11 травня епідеміологічна картина у Франції погіршиться, країна не почне вихід з карантину, або навіть посилить обмеження.

Нагадаємо, що згідно з планом уряду Франції, з 11 травня людям знову можна буде пересуватися без спеціальних дозволів. Виняток становитимуть поїздки більше, ніж на 100 кілометрів від місця проживання.

Раніше ми писали, що український Кабмін затвердить план виходу з режиму обмежень 6 травня.

Залишити відповідь