Карантин у Києві не можуть зняти з 23 травня, Кличко звернувся до уряду

Новини України

Києву Моз не дозволив послаблювати карантин. Кличко просить зробити виняток

Київ поки не готовий знімати карантин, але Кличко звернувся до уряду. Фото: “Країна”

У Києві, де за станом на ранок п’ятниці виявили вже 2 522 випадків коронавіруса, не можуть пом’якшити карантин 23 травня, як планувалося. Але мер Києва Віталій Кличко звернувся до уряду з проханням дозволити скасувати ряд обмежень.

Про це в ході онлайн-брифінгу 22 травня повідомив мер столиці Віталій Кличко, відео оприлюднено в Facebook.

“Я звертаюся до уряду з наступним: дозволити відновити роботу наземного транспорту і торговельних закладів до 1 тисячі квадратних метрів. Не відкривати майданчики. Метро відкрити з 25 травня, тому що в місті відбувається транспортний колапс”, – скзал Кличко.

Тепер він чекає реакції уряду. За словами Кличка, завтра вранці відбудеться засідання комісії техноэкологической безпеки та НС і прийме остаточне рішення по Києву.

Зазначимо, що завтра столиця збиралася пом’якшувати карантин. Раніше Моз заявило, що Київ і ще 11 регіонів не відповідають критеріям 2 етапи ослаблення (кількість хворих на 100 тисяч населення за останні 7 днів має бути 12, а в Києві 15). Останні 6 днів захворюваність була в нормі, але 7 днів тому був спалах в інтернаті для дівчаток, яка і стала причиною негативної статистики.

Нагадаємо, у Моз вже публікували дані, згідно з якими Київ, Київська та ще 10 областей не готові вийти з карантину. Загальна кількість нових випадків Covid-19 за останні 7 днів на 100 тис. населення у столиці на сьогодні становить 15,6. При цьому Кабмін в якості обов’язкової умови подальшого зняття обмежень позначив, що цей показник повинен бути менше 12.

Також ми писали, що Київська область відмовилася виходити з карантину.

Крім того, у Львові та Рівненській області також відмовилися пом’якшувати карантин з 22 травня.

Залишити відповідь