Карантин у Луганській області буде пом’якшено з 25 травня. Відкривають садки і запускають транспорт

Новини України

Відкривають садки, храми і транспорт. Луганські влади розповіли про пом’якшення карантину з 25 травня

У Луганській ОДА розповіли про пом’якшення карантину з 25 травня. Фото: Луганська ОДА

Влада Луганської області, де зафіксовано лише 43 випадки зараження коронавірусом, анонсували ослаблення карантину з 25 травня. Запрацює транспорт і дитячі сади, стане можливим проведення спортивних і релігійних заходів.

Про це в суботу, 23 травня, інформує прес-служба Луганської облдержадміністрації за підсумками засідання регіональної комісії ТЕБ та НС.

“З 25 травня відновлюємо пасажирські перевезення автомобільним транспортом по області і на міжнародному повідомленні, відкриваємо дитячі садки, крім того, дозволяється проведення спортивних заходів до 50 осіб без глядачів і релігійних заходів з певними обмеженнями”, – заявив керівник ОДА Сергій Гайдай.

За його словами, вже з 1 червня поновлюються міжобласні пасажирські перевезення автомобільним транспортом і залізницею за всіма видами внутрішнього сполучення, але збережуться обмеження перевезень між регіонами, в яких діє ослаблення протиепідемічних заходів.

“Відкриваємо (також з 1 червня – Ред.) всі заклади фізичної культури та спорту, спортивні зали та фітнес-центри, але групові заняття не більше 10 осіб”, – додав Експерт.

Нагадаємо, що станом на суботу, 23 травня, шість регіонів України не готові до пом’якшення заходів безпеки, оскільки вони не відповідають критеріям. Це Чернівецька, Рівненська, Львівська, Київська. Закарпатська та Волинська області.

Раніше ми писали, що сьогодні у Києві відновив роботу наземний пасажирський транспорт. А в понеділок планується запустити метро і роботу ринків з ярмарками.

Залишити відповідь