Карантин у Львівській та Волинській областях ослаблений не буде

Новини України

Львівська і Волинська області відмовилися пом’якшувати карантин у себе

Львівська і Волинська області не перейшли на другий етап зняття карантину. Фото: Країна

У той час як в Чернівецькій області карантин послаблюють, влада Львівської і Волинської областей вирішили цього не робити.

Про це у п’ятницю, 22 травня, повідомляють прес-служби облдержадміністрацій.

Так, на засіданні Львівської комісії ТЕБ та НС чиновники відзначили, що протягом декількох днів в області епідеміологічна ситуація погіршується. Так, за останню добу в регіоні було зафіксовано 65 випадків коронавірусом, ще 50 були госпіталізовані з підозрою на Covid-19.

“Динаміка захворюваності Covid-19 не сприяє ослабленню або скасування карантинних заходів у регіоні. Відповідне рішення прийняли сьогодні на позачерговому засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій”, – йдеться в повідомленні. Варто відзначити, що не пом’якшувати карантин Львівська ОДА розпорядилася незважаючи на те, що обстановка з коронавірусом там відповідає критеріям Моз для зняття ряду обмежень.

До аналогічного рішення прийшли і в адміністрації Волинської області.

“На сьогодні у Волинській області, на жаль, невтішні показники. Инцидентность в області становить 15,3 на 100 000. Цей показник повинен бути менше 12-ти. Так як один з необхідних факторів перевищує норму, то ми не маємо права приймати рішення з ослаблення протиепідемічних заходів”, – зазначили представники ОДА.

Це означає, що у вищезгаданих регіонах другий етап зняття карантину запроваджено не буде. Тим часом у регіонах, які відповідають критеріям Моз, відновлюється робота громадського транспорту, вирішуються релігійні заходи і робота готелів.

Нагадаємо, що в Україні 11 областей і Київ не відповідають умовам Кабміну для ослаблення карантинних обмежень з 22 травня.

Раніше ми писали про те, чому половина України не послабила карантин 22 травня.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь