Карантин у США – Суд над Парнасом і Фурманом перенесено на 2021 рік

Новини України

Суд над Парнасом і Фруманом в США перенесли на 2021 рік з-за коронавіруса

Суд над Парнасом і Фурманом у США перенесений через коронавіруса. Фото: thepage

У США перенесли процес над помічниками особистого адвоката президента Руді Джуліані з-за карантину в країні. Українець Лев Парнас і білорус Ігор Фруман постануть перед судом після виборів глави держави. Тепер засідання може відбутися в лютому 2021 року.

Про це в середу, 15 квітня, інформує агентство Reuters з посиланням на лист манхеттенського прокурора Джеффрі Бермана окружному судді США Підлозі Эткену

“Уряд не заперечує проти пропозиції захисту перенести судовий процес з 5 жовтня 2020 року на 5 лютого 2021 року”, – йдеться в листі.

Бергман мотивував необхідність перенесення суду тим, що в США введений коронавирусный карантин, під час якого обмежений доступ присяжних і свідків. У зв’язку з цим уряд відсунуло строки розгляду справи, щоб, можливо, внести зміни в обвинувальний акт від жовтня 2019 року.

Тепер рішення про перенесення засідання повинен затвердити суддя. Повідомляється, що судовий процес може тривати два-три тижні.

Нагадаємо, що Парнас і Фруман були заарештовані 9 жовтня ввечері за кримінальним обвинуваченням у порушенні правил фінансування виборчої кампанії Дональда Трампа.

Також ми публікували відео вечері Трампа з бізнесменами Левом Парнасом та Ігорем Фруманом, які виконували в Україні різні доручення особистого адвоката Трампа Руді Джуліані.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь