Карантин в Україні. Дистанційне навчання в школах продовжиться до кінця травня

Новини України

Українські школярі будуть навчатися дистанційно до кінця травня

В. о. міністра освіти Любомира Мандзій розповіла, коли в школах завершиться навчальний рік. Фото: Facebook/ Lubomyra Mandziy

В Україні дистанційне навчання учнів шкіл триватиме до кінця травня, а закінчення навчального року переноситься на 1 липня.

Про це в ході онлайн-конференції 22 квітня повідомила в. о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій, відео оприлюднено в Facebook.

Оцінка за семестр школярам повинна бути виставлена за результатами поточного оцінювання до 12 березня і тематичного оцінювання, проведеного в ході дистанційного навчання.

Що стосується термінів проведення зовнішнього незалежного тестування, то за ним визначеності немає. “Воно точно буде проведено в 2020 році. Але коли точно сказати не можемо. Може бути в червні, може бути в серпні. В залежності від епідеміологічної ситуації”, – сказала в. о. міністра.

Нагадаємо, раніше в Минобраования повідомляли, що ЗНО в 2020 році буде проходити влітку. Точний термін проведення тестування залежить від того, коли закінчиться карантин, це може бути кінець липня і кінець серпня.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь