Карантин в Україні. Кабмін відкриє пункт пропуску Рава-Руська та Скадовський порт

Новини України

Кабмін планує дозволити вантажне сполучення через пункт пропуску “Рава-Руська” та Скадовський морський порт

Кабмін планує відкрити Скадовський морський порт. Фото: Рixabay

На засіданні в середу, 6 травня, Кабінет міністрів планує відновити вантажне повідомлення у пункті пропуску “Рава-Руська” на кордоні з Польщею і в “Скадовському морському торговельному порту”. Обидва вони припиняли роботу у зв’язку з карантином, введеному в країні у зв’язку з коронавірусом.

Про це свідчить пояснювальна записка до проекту розпорядження, оприлюднена на сайті уряду.

“Беручи до уваги перевантаженість діючих на сьогодні пунктів пропуску для автомобільного сполучення з Республікою Польща – пункти пропуску “Ягодин” та “Краковець” – виник ризик розриву встановлених логістичних ланцюгів та створення перепон для міжнародної торгівлі як з Республікою Польща, так і з ЄС загалом”, – йдеться в документі.

Також вказується, що, враховуючи технологічні особливості перевантаження та оформлення вантажів в морських портах України, які не передбачають тісного контакту між людьми, обмежувати їх роботу з вантажами недоцільно.

Саме у зв’язку з цим пропонується відновити вантажне сполучення через державний кордон в пункті пропуску для автомобільного сполучення “Рава-Руська” та пункті для морського сполучення “Скадовський морський торговельний порт”.

Нагадаємо, станом на ранок 6 травня кількість заражених коронавірусом в Україні зросла до 13 186 осіб.

Також ми писали, що за добу у світі коронавірусом заразилися 79 693 людини, загальне число хворих – 3 663 911.

Залишити відповідь