Карантин в Україні. Коли почнуть робити літаки в країні – прогноз міністра Криклія

Новини України

Авіапольоти в Україні відновлять до вересня – міністр Криклій

Регулярні авіарейси в країні відновлять до початку осені. Фото: Pixabay

Регулярні авіарейси по Україні можуть відновити в кінці літа або на початку осені.

Про це сказав міністр інфраструктури Владислав Криклій в інтерв’ю “24 каналу”.

За словами міністра, вже до кінця літа або на початку вересня громадяни зможуть здійснювати перельоти всередині країни.

“Регулярні перельоти по країні – так, я думаю, що вересень – це вже цілком ймовірно, або навіть раніше, до кінця літа”, – сказав Криклій.

Він уточнив, що Міністерство інфраструктури зацікавлене в тому, щоб українські авіаперевізники змогли якомога швидше відновити авіарейси після кризи.

“Ми для цього спілкуємося, і наполягаємо, щоб наша авиасфера була підтримана в тому числі і за рахунок доступного кредитування, та авіаперевізники теж змогли долучитися і отримати цей ресурс. По-друге, під час цього карантину ми теж певні кроки вже робимо, такі як компенсація частини по чартерним перевезенням. Наприклад, коли вони повертали українських громадян назад додому (коли пасажирські перевезення вже зупинили), і вони змушені були літати порожніми в одну сторону постійно, забираючи людей. Ми прийняли рішення, і тепер очікуємо детальних розрахунків від авіаперевізників, щоб їм цю частину компенсувати. Це теж допомогло б їм певним чином протриматися до моменту відновлення повноцінного авіасполучення”, – заявив Криклій.

За його словами, у Мініфраструктури за допомогою зверталися всі українські авіаперевізники – не тільки МАУ, це і Windrose Airlines, і SkyUp, і Azur.

У той же час Криклій додав, що авіації для того, щоб повернутися в докризовий режим, потрібно буде два роки.

“Повернутися до докризового режиму, в частині авіації, наші прогнози – це ще вимагає додатково на два роки”, – сказав міністр.

Також ми повідомляли, що у разі позитивної динаміки, зменшення кількості хворих і смертей в результаті коронавіруса, буде розглядатися питання про відновлення роботи громадського транспорту в країні.

 

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь