Карантин в Україні – Кордони відкриють через 30 днів після Європи – Шмигаль

Новини України

Кордону України відкриють через 30 днів після Євросоюзу – прем’єр Шмигаль

Кордон України відкриють не скоро. Фото: Держприкордонслужба

Кордон України буде відкрита приблизно через місяць після подібного рішення в країнах Європи.

Про це розповів прем’єр-міністр Денис Шмигаль в інтерв’ю РБК-Україна.

Як зазначив глава Кабміну, за станом на сьогодні закрита не тільки український кордон, але і кордони сусідніх держав.

“Сьогодні закрита і Європа, і Сполучені Штати, а вони увійшли в це карантинний піку набагато раніше за нас. Наприклад, Італія була попереду нас на місяць”, – заявив Шмигаль.

За його словами, українська влада буде приймати рішення про кінець ізоляції країни від решти світу, озираючись на рішення відносно державних кордонів європейських державах.

“Ми можемо спостерігати за європейськими державами – Польщею, Угорщиною, Румунією, як вони будуть себе вести щодо кордонів. Ми також бачимо яскраві приклади Німеччини, Іспанії, Італії. І в залежності від того, як будуть відкриватися їх межі, можна додавати 30 днів і приблизно розуміти, що, ймовірно, такі ж дзеркальні заходи будуть і в Україні, якщо у нас буде спокійна ситуація”, – уточнив прем’єр.

Нагадаємо, що раніше ми розібрали головні тези сьогоднішнього інтерв’ю Дениса Шмигаля, присвяченого виходу України з карантину.

Раніше ми писали, що два найближчі роки Україні доведеться жити в умовах карантину різного ступеня строгості. В залежності від епідемічної ситуації уряд буде вводити той чи інший режим обмежень.

Залишити відповідь