Карантин в Україні – Обмеження знімуть з кінця червня

Новини України

Карантин в Україні буде знято з кінця червня – прогноз НБУ

Карантин в Україні буде знято з кінця червня – НБУ. Фото: Країна

НБУ прогнозує зняття карантину в країні вже з середини травня. При цьому за версією фінрегулятора, майже всі обмеження, запроваджені в Україні для боротьби з коронавірусом, будуть зняті з кінця червня.

Про це свідчить інфляційний звіт Національного банку України, опублікований в п’ятницю, 1 травня.

Так, за даними НБУ, перший крок ослаблення карантинних заходів, який настане з середини травня, передбачає відновлення торгівлі непродуктовыми товарами, надання послуг по особистому догляду, роботи ресторанів і кафе, громадського транспорту міжміського сполучення.

При цьому масові спортивні, розважальні заходи та відвідування кінотеатрів все ще залишається під забороною. З середини травня все ще не можна буде подорожувати за кордон, авіасполучення також не буде відновлено.

Що стосується другого етапу, то згідно з прогнозом Нацбанку, з його настанням у кінці червня перестануть діяти практично всі карантинні заходи. Тим не менш, ще на довгий час збережуться обмеження на проведення великих концертів, спортивних чемпіонатів та інших заходів.

“У той же час такі залишкові обмеження не будуть мати помітного впливу на економіку, однак будуть служити певним бар’єром для поширення епідемії”, – заявили в НБУ.

Нагадаємо, що з сьогоднішнього дня почалося ослаблення карантинних обмежень в Україні. З 1 травня відновили роботу майже 900 агропродовольчих ринків.

Раніше ми писали, що 24 квітня Кабмін опублікував п’ять головних кроків по виходу з карантину. План складається з п’яти етапів, кожен з яких має умова його настання.

Залишити відповідь