Карантин в Україні – Половина регіонів країни готові до другого етапу

Новини України

Моз назвав області України, в яких можуть ще більше пом’якшити карантин

В 13 областях України можуть пом’якшити карантин. Фото: “Країна”

У деяких областях України вже є всі умови переходу до другого етапу пом’якшення карантину, але в деяких регіонах поки до цього не готові.

Про це повідомив глава Центру громадського здоров’я Ігор Кузин в коментарі Lb.ua.

“Ми подивилися по всім тим показникам, які були запропоновані Кабміном, за цими показниками є 13 областей, які на сьогоднішній день можуть переходити чи готові до переходу на другий етап. Серед них такі області, як Сумська, Тернопільська, Харківська, Херсонська, Запорізька, Івано-Франківська, Київська”, – повідомив Кузін.

Відзначається, що найближчим часом на сайті Моз та ЦОЗ з’явиться загальна таблиця за всіма показниками, і вона буде щодня змінюватися, відображаючи готовність кожної області пом’якшувати карантин.

За словами Кузіна, деякі області поки не можуть переходити до другого етапу пом’якшення карантину.

“Наприклад, Чернівецька область, на жаль, поки немає. Там у них дуже складна ситуація, і хоч у них досить непогані охоплення за показниками тестування, але, на жаль, кількість зареєстрованих нових випадків достатньо висока”, – сказав Кузін.

Нагадаємо, раніше глава Моз назвав умови для ослаблення карантину в регіонах.

Також ми писали, що Кабмін ввів в Україні адаптивний карантин з 22 травня по 22 червня.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь