Карантин в Україні продовжили. Кабмін 22 квітня затвердив нові терміни дії обмежень

Новини України

Кабмін продовжить карантин в Україні до 11 травня

В Україні ще майже на три тижні продовжили карантин. Фото: “Країна”

На засіданні в середу, 22 квітня, Кабінет міністрів України, як і планувалося, продовжить термін дії у країні карантину, запровадженого у зв’язку з поширенням коронавіруса.

Так, карантин, який повинен був завершитися вже цього тижня, 24 квітня, тепер продовжать до понеділка, 11 травня. Передбачається, що до цього терміну Україна пройде піковий період захворюваності Covid-19.

Передбачено, що в наступні три тижні деякі з обмежень все ж будуть пом’якшуватися. Так, раніше прем’єр-міністр Денис Шмигаль вже розповідав, що в першу чергу мова про некритичні об’єкти інфраструктури, які можуть зіграти роль у стабілізації економіки.

Нагадаємо, що карантин у зв’язку із загрозою поширення в країні коронавіруса ввели в Україні ще 16 березня. Його термін повинен був закінчуватися 3 квітня. Проте вже в кінці березня Кабмін на 30 днів продовжив карантин і ввів режим надзвичайної ситуації по всій Україні.

Також ми писали, що, за словами прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, карантин в Україні може в тому або іншому форматі тривати два роки, але буде три види обмежень.

Залишити відповідь