Карантин в Україні – Транспорт запустять поетапно, метро відкриють не скоро

Новини України

Метро до 11 травня не відкриють. Прем’єр Шмигаль розповів, коли відновить роботу транспорт

В Україні транспорт після карантину будуть запускати поетапно. Метро до 11 травня не відкриють. Фото: Flickr

При виході з карантину громадський транспорт в Україні буде запускатися в кілька етапів. Питання відновлення авіасполучення і ЗАЛІЗНИЧНИХ перевезень буде розглядатися в останню чергу.

Про це в інтерв’ю “РБК-Україна” розповів прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Так, відповідаючи на питання журналіста про те, коли уряд планує відновити пасажирські перевезення, Шмигаль розповів про поетапне форматі запуску громадського транспорту в країні.

“Тобто спочатку – полегшення обмежень функціонування міського транспорту, але при певних умовах і соціальної дистанції. Потім перейдемо до міжміському, потім – до міжобласному повідомленням, і, напевно, в самому кінці будемо розглядати відновлення авіаперевезень або глобальних залізничних перевезень”, – сказав прем’єр.

При цьому, за словами Шмигаля, розраховувати на відкриття метро в українських містах до 11 травня точно не варто.

“Метро – це 2 мільйони пасажирів щодня. Ми розуміємо, що з-за одного хворого людини при цих умовах через тиждень вже будуть тисячі хворих. І це тільки через метро. Тому, щоб не кидатися гучними заявами, скажу, що точно не до 11 травня”, – заявив глава уряду.

Нагадаємо, що нещодавно міністр інфраструктури Владислав Криклій порадив українцям не планувати відпустку на першу половину літа з-за можливого продовження обмежень на пасажирські перевезення.

Як ми писали раніше, за словами вірусолога, обмежувальні заходи української влади під час пандемії коронавіруса – це правильний крок, але метро можна було і не закривати.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь