Карантин в Україні триватиме до 22 червня – Ляшко

Новини України

Карантин в Україні продовжать до 22 червня – Ляшко

Карантин в Україні триватиме до 22 червня, але він стане адаптивним. Фото: “Країна”

Карантин Україні планують продовжити до 22 червня, але він стане адаптивним. Якщо в країні буде спостерігатися позитивна статистика заражень коронавірусом, то не виключена його дострокова ануляція.

Про це повідомив заступник міністра охорони здоров’я, головний санітарний лікар Віктор Ляшко в ефірі програми “Сніданок з 1+1”.

“Ми до 22 червня будемо продовжувати карантин, але він буде адаптивний з пом’якшуючими заходами. Все буде залежати від епідситуації”, – сказав Ляшко.

Він додав, що у разі різкого зниження кількості нових випадків зараження обмежувальні заходи можуть бути скасовані достроково.

“На плато ми будемо перебувати, але ми не можемо враховувати сезонність. Ми не розуміємо, як буде вести себе вірус влітку в наших умовах”, – додав головний санітарний лікар.

Ляшко про карантин в Україні з 6:13

Нагадаємо, сьогодні глава Моз Максим Степанов назвав чотири дати наступних етапів пом’якшення карантину.

Також ми повідомляли, що Ляшко розповів, за якої умови Україна відкриє авіасполучення з Європою вже 15 червня. За його словами, рішення про відновлення руху громадського транспорту буде прийнято найближчим часом. Разом з громадським транспортом відкриють міжобласне сполучення, у тому числі на одному з етапів, і авіаційне.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь