Карантин в Україні – У Чернігові 13 травня відкриють всі ринки

Новини України

Сьогодні у Чернігові відкриють непродовольственые ринки

Сьогодні, 13 травня, влада Чернігова відкривають непродовольчі ринки, закриті через коронавіруса, фото pixabay.com

Україна поступово виходить з карантину і скасовує низку обмежень, введених за коронавіруса. У середу, 13 травня, у Чернігові місцева влада відкриють непродовольчі ринки.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив заступник мера Чернігова Олександр Ломако.

“У зв’язку з численними зверненнями підприємців міський голова дав доручення для юрвідділу знайти можливість дозволити їм працювати.

Вважаємо, що коли відкриті торгові центри, магазини, продовольчі і агроринки, заборона працювати непродовольчих ринків є несправедливим і більше виглядає, як технічна помилка, ніж продумане рішення уряду. З-за цієї “помилки” багато людей не змогли почати працювати.

Тому, сьогодні (12 травня – Ред.) обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій рекомендувала прийняти відповідні рішення органів місцевого самоврядування.
Не затягуючи час, аналогічна комісія міської ради виконала доручення міського голови і прийняла рішення, згідно з яким вже завтра (13 травня – Ред.) ринки зможуть почати роботу. Звичайно ж, з дотриманням усіх противоэпидемичных рекомендацій по роботі”, написав Ломако.

Раніше в Моз повідомили, у яких трьох областях України найбільше нових хворих з коронавірусом.

Залишити відповідь