Карантин в Україні – У світі прискорилися темпи поширення коронавіруса

Новини України

У світі прискорилися темпи поширення коронавіруса

В Україні теж поступово знімають карантинні обмеження. Фото: Країна

В той час, як деякі країни Європи починають знімати карантинні обмеження, введені через коронавіруса, в інших державах світу фіксують рекордні добові показники випадків зараження COVID-19.

Зокрема, усі 50 штатів США приступили до зняття обмежень, незважаючи на побоювання щодо активізації розповсюдження COVID-19. Останнім возобновившим роботу штатом став Коннектикут, де в середу почали відкриватися магазини роздрібної торгівлі і ресторани. Про це пише “Інтерфакс-Україна”.

Уточнюється, що в США зафіксовано рекордну кількість випадків зараження коронавірусом (1,5 мільйона) та летальних випадків (більше 93 тисяч).

У Німеччині у федеральній землі Північний Рейн-Вестфалія з середовища відновлюють роботу басейни на відкритому повітрі. Німецькі вірусологи впевнені, що хлор, яким проводять дезінфекцію води в басейнах, здатний вбивати коронавірус.

При цьому відвідування таких басейнів регулюється правилами, які зокрема включають систему онлайн-бронювання обмеження щоденна кількість відвідувачів.

В країні станом на середу виявлено понад 177 тисяч заражень COVID-19, понад 8 тисяч інфікованих померли.

У Південній Кореї в середу відкриваються старші школи. Тим не менш, викладачі і студенти повинні будуть носити маски та виконувати інші заходи щодо стримування поширення коронавіруса. Тут з початку коронавирусной пандемії виявлено понад 11 тисяч випадків зараження зафіксовано 263 летальних результату.

Влада Ірану заявляє, що в країні вдалося взяти поширення коронавіруса під контроль.

“За останні три місяці ми з кожним кроком покращуємо… у боротьбі з цим небезпечним вірусом, і ми майже що в двох кроках від контролю над хворобою”, – заявив на засіданні кабінету міністрів президент Ірану Хасан Рухани.

Між тим, в середу представник Мінохоронздоров’я країни Киануш Джаханпур заявив, що за останню добу в країні від наслідків зараження коронавірусом померли 64 людини, і виявлено ще 2346 заражень.

Загальна кількість летальних випадків серед інфікованих зросла до 7183, кількість випадків коронавіруса – до 126949. Вилікувались більш 98,8 тис. чоловік, але 2 673 пацієнта залишаються в критичному стані. Джаханпур підкреслив, що більшість померлих – люди старше 70 років.

У той же час у ряді країн фіксується рекордний щодобовий приріст випадків зараження.

Як повідомляє видання The Guardian, в Індонезії за добу виявили 693 заражень, що є найвищим щодобовим показником з моменту появи вірусу в країні.

Станом на 20 травня, в Індонезії виявили понад 19 тисяч інфікованих, понад 1000 хворих померли.

У Бразилії також зафіксували найвищий добовий приріст випадків зараження і летальних випадків. Так, за останні 24 години в країні померли 1179 осіб з коронавірусом. Крім того, виявили 17408 нових заражень.

За даними працівників лікарень, в Ріо де Жанейро і Сан-Паулу заповнені більше 85% реанімаційних відділень.

Станом на середу, в Бразилії діагностовано понад 271 тисяч випадків зараження, майже 18 тис. інфікованих померли.

Коронавірус продовжує поширюватися у Венесуелі. Влада країни ввела режим комендантської години ще в декількох містах уздовж кордону з Колумбією і Бразилією у зв’язку з різким зростанням нових випадків зараження. Влада Венесуели пов’язують такий розвиток подій з потоками мігрантів.

За даними міністра інформації Хорхе Родрігеса, за останні 24 години в країні виявили 131 випадок зараження, що є рекордним добовим показником. Таким чином, станом на 20 травня в країні діагностовано 749 випадків зараження COVID-19, 10 осіб з коронавірусом померли.
 
Влада Іспанії підтвердили, що з четверга, 21 травня, носіння масок стане для всіх обов’язковим у закритих приміщеннях і на вулицях у разі, коли неможливо дотримуватися дистанції в два-три метри.

Виняток становитимуть діти до шести років. У той же час влада все ж рекомендують носити маски дітям у віці від трьох до п’яти років.

Іспанія є однією з найбільш епідеміологічно несприятливих країн. За кількістю виявлених випадків зараження COVID-19 Іспанія знаходиться на третьому місці.

Станом на середу, в країні виявлено понад 278 тисяч заражень, кількість летальних випадків людей з коронавірусом перевищує позначку в 27 тисяч.

Згідно з даними статистичного сайту Worldometer, в середу кількість заражених COVID-19 у світі перевищила позначку в 5 млн. При цьому понад 325 473 інфікованих померли.

Тим не менше, число видужали наближається до 2 млн – на даний момент зафіксовано 1 977 093 тих, що вилікувалися від коронавіруса.

Станом на 20 травня у світі коронавірусом хворіють 2 709 939 осіб.

Раніше “Країна” писала про те, що в Києві різко збільшилася кількість нових випадків коронавіруса.

Також ми повідомляли, що Моз показав, де в Україні найбільше хворих коронавірусом станом на 20 травня.

Залишити відповідь