Карта газопроводу Сила Сибіру і цілі будівництва трубопроводу

Новини України

У “Газпромі” пояснили, навіщо будуть прокладати трубопровід “Сила Сибіру 2”, і показали його схему

У “Газпромі” приступили до проектування “Сили Сибіру – 2”. Фото: neftegaz.ru

Російська компанія “Газпром” приступили до створення проекту нового газопроводу “Сила Сибіру – 2”. Він повинен з’єднати транспортні інфраструктури Заходу і Сходу Росії, а також газифікувати Східну Сибір.

Про це повідомляє “РИА Новости” з посиланням на голову правління компанії Олексія Міллера.

У “Газпромі” вважають, що трубопровід потужністю до 50 мільярдів кубометрів газу може стати основою експортного каналу через Монголію в Китай. Також паливо планують доставляти за нього і в Європу.

“За дорученням президента Росії “Газпром” почав проектно-вишукувальні роботи по газопроводу “Сила Сибіру 2”, – сказав Міллер.
 
“Газпром” і китайська компанія CNPC підписали угоду про постачання газу в КНР за західним маршрутом (“Сила Сибіру-2”) ще в 2015 році. Документ передбачає створення нової трубопровідної системи у вже існуючому транспортному коридорі від Західного Сибіру до Новосибірська з продовженням до російсько-китайського кордону.

Газопровід “Сила Сибіру” був запущений 2 грудня 2019 року. Траса газопроводу проходить по території Іркутської області, Якутії і Амурській області, на території Китаю вона йде по північно-східних провінціях країни.

Раніше “Країна” розповідала про чергові труднощі з будівництвом газопроводу “Північний потік-2”.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь