Карта Місяця – геологи вперше показали докладне зображення поверхні супутника Землі

Новини України

Вчені вперше показали детальну карту Місяця для вибору місця посадки

Вчені вперше показали детальну карту Місяця. Фото: USGS

Вчені вперше вдалося створити детальну геологічну карту Місяця по знімках пілотованої програми “Аполлон” і автоматичних орбітальних станцій.

Про це повідомляє прес-служба Геологічної служби США (USGS).

Дослідники Геологічної служби США разом з NASA і інститутом Місяця і планет (LPI) створили першу детальну геологічну карту природного супутника Землі в масштабі 1:5 000 000.

Для створення геологічної карти були використані шість знімків, зроблених пілотованої програмою “Аполлон” і автоматичними місячними станціями. Інформацію про топографії Олени отримали за допомогою лідара орбітального апарату LRO, і стереозображень, зроблених японською автоматичною станцією “Кагуя”. Також вчені розробили єдиний опис поверхонь, щоб уникнути неправильного трактування віку тих чи інших порід.

Завдяки новій карті NASA буде легше визначити відповідні ділянки для посадки майбутніх місій на Місяць.

Нагадаємо, перший з 2011 року пілотований політ на кораблі Crew Dragon NASA зробить 27 травня. Астронавти В космосі випробують передільних можливості нової системи шаттла.

Як повідомляла “Країна”, у ніч з 15 на 16 квітня між Землею і Місяцем пролетів астероїд, який багато не помітили через пандемію коронавіруса.

Залишити відповідь