Катастрофа літака під Дніпром – Перші подробиці аварії Grumman

Новини України

Син розбився на літаку батька. З’явилося відео авіакатастрофи в Дніпрі

Аварії одномоторного літака Grumman під Дніпром, під час якого загинули дві людини, можливо, відбулося у зв’язку з несправністю двигуна. При цьому впав літальний апарат належить батькові одного з жертв аварії.

“Країні” стали відомі перші подробиці авіакатастрофи.

“На борту літака знаходилися два пілоти, Сергій Горшенін, сидів праворуч і Павло Клемин, сидів ліворуч. Це приватний виліт на літаку батька Клемина. Причина аварії – це звалювання літака, що до цього призвело буде встановлювати комісія, але є припущення, що це несправність двигуна спричинила за собою втрату тяги при зльоті. Вони вирішили розвернутися і при розвороті втратили висоту внаслідок чого впали”, розповів Олександр Санжара, який навчався пілотуванню разом з Клеминым.

Нагадаємо, що аварія сталася 1 травня близько 16:26, недалеко від вулиці Berezinski на кордоні обласного центру з Дніпровським районом.

Раніше ми писали, що недавно в Казахстані впав Міг-31. Серед версій катастрофи – відмова техніки, вплив зовнішніх факторів.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь