Казкове Балі відкриє туристичний сезон тільки з жовтня

Новини України

На острові Балі відкриють туристичний сезон тільки з жовтня

Балі відкриє туристичний сезон у жовтні, фото: thejakartapost.com

Курортний острів Балі в Індонезії відкриється для іноземних туристів в жовтні, повідомляє газета The Jakarta Post.

“За весь час пандемії на Балі зареєстрований лише 371 випадок коронавіруса, чотири людини померли. Це дуже низький відсоток порівняно з рештою території Індонезії, де зафіксовано 19 тис. випадків COVID-19”, – зазначає видання.

Якщо на Балі вдасться зберегти сприятливу епідеміологічну обстановку, влади зможуть відкрити острів для іноземних туристів з жовтня. А ще раніше, ніж Балі, можуть відкритися місто Джокьякарта на острові Ява і острови Ріау.

“Туризм відіграє дуже важливу роль в економіці Балі, від нього так чи інакше залежать 80% населення. Зараз економіка Індонезії страждає, тільки в березні число прибуттів іноземних туристів впало на 60% (з Китаю – на 97%)”, – пише газета.

“Високий” сухий сезон на Балі триває з травня до кінця жовтня, в цей час там найдорожчий відпочинок. Любителі серфінгу воліють приїжджати в липні-серпні. Найбільш дощовий час – з грудня по лютий. Тим не менш, затяжних дощів не буває, зазвичай вони тривають кілька годин і вночі. Температура в цей час на кілька градусів нижча, але сонячних годин раніше багато.

Нагадаємо, що на Балі знайшли мертвими двох українських туристів – чоловіка і жінку. У них підозрюють коронавірус.

Раніше повідомлялося, що Греція відкриває країну для туристів з 15 червня.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь