Керівниця банку вкрали мільйон гривень з рахунків клієнтів

Новини України

Топ-менеджер держбанку привласнила собі мільйон гривень з рахунків клієнтів – прокуратура

Керівник банку обчищала рахунки клієнтів. Фото: НБУ

Начальникові центрального відділення держбанку в Києві співробітники прокуратури повідомили про підозру у нелегальному заволодінні коштами клієнтів банку в розмірі одного мільйона гривень. За даними слідства, зловмисниця, зловживаючи службовим становищем, що діяла у змові з іншими співробітниками відділення. Таким чином були привласнені кошти 19 клієнтів банку.

Про це повідомляється на сайті прокуратури Києва.

“Спільники фігурантки, використовуючи логін і пароль, отримали доступ до автоматизованої банківської системи, і без відома клієнтів банку, змінювали інформацію, яка обробляється в системі. В результаті зловмисники створювали офіційні банківські документи і проводили фіктивні операції по зняттю готівки з карткових рахунків потерпілих. Після цього гроші передавалися начальниці відділення, яка розпоряджалася ними на свій розсуд”, – йдеться в повідомленні.

Зараз перевіряється інформація про присвоєння підозрюваної ще 9 мільйонів гривень. Крім того, в рамках слідства буде надана правова оцінка співучасникам.

Дії зловмисниці кваліфіковані за ч. 3 ст. 191 Кримінального кодексу України. Підозрюваній загрожує до восьми років позбавлення волі та заборона на строк до трьох років займати певні посади або займатися певною діяльністю.

Раніше “Країна” писала про те, що у Києві шахраї заволоділи квартирою померлої жінки на вулиці Анни Ахматової.

Також ми повідомляли, що адвокат привласнив госнедвижимость вартістю 5 млн в центрі Києва, використовуючи документи померлої бабусі.

Залишити відповідь