Кім Чен Ин живий, але щось пішло не так – Денніс Родман і чутки про вершки лідера КНДР

Новини України

Баскетбольний друг лідера КНДР підозрює, що в Північній Кореї щось пішло не так

Денніс Родман в 2013 році відвідував КНДР на запрошення Кім Чен Ина. Фото Instagram

Американський баскетболіст Денніс Родман, який підтримує зв’язок з Північною Кореєю, висловив здивування, що країною керує сестра Кім Чен Ина і вважає, що з главою КНДР, ймовірно, щось не так. Його слова наводить Daily Star.

“Я підтримую зв’язок з Північною Кореєю. Що я можу сказати: якщо ти бачиш, що країною керує його сестра, значить щось йде не так. Вона наступна в черзі”, – сказав спортсмен.

Відомо, що Родман відвідував Північну Корею в 2013 році на запрошення закоханого в баскетбол Кім Чен Ина спільно з американської баскетбольної виставкової командою “Гарлем Глобтроттерс”.

За словами спортсмена, вони з політиком провели “дику” ніч в компанії “гарненьких дівчат і горілки”.

Нагадаємо, що в квітні Кім Чен Ин 20 днів не з’являвся на публіці, пропустивши святкування дня народження свого діда, засновника КНДР Кім Ір Сена. З-за його відсутності поповзли чутки про смерть лідера країни. 2 травня Центральне телеграфне агентство Кореї та офіційне друковане видання країни опублікували фото Кім Чен Ина з церемонії відкриття нового заводу.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь