Кім Чен Ин живий. Радник президента Південної Кореї заявив, що з главою КНДР все в порядку

Новини України

“Живий і чудово себе почуває”. Радник президента Південної Кореї розповів, де зараз Кім Чен Ин

Чутки про смерть Кім Чен Ина розбурхали світові ЗМІ, фото: kcna.kp

В історії навколо здоров’я і можливої смерті лідера КНДР Кім Чен Ина, схоже, можна ставити крапку. Радник президента Південної Кореї Мун Чжон Ин повністю розвіяв усі припущення ЗМІ про летальний кінець.

В інтерв’ю телеканалу Fox News Мун Чжон Ин заявив, що “Кім Чен Ин живий і добре себе почуває”.

За його словами, лідер КНДР знаходиться в північнокорейському курортному місті Вонсане ще з 13 квітня, додавши, що досі жодних підозрілих переміщень в країні відмічено не було.

Раніше експерти американського сайту 38 North, який займається проблемами Північної Кореї, повідомили, що, як свідчать отримані із супутників фотографії, особистий поїзд лідера КНДР Кім Чен Ина було зафіксовано на станції курортного міста КНДР Вонасана 21 і 23 квітня.

Південнокорейське агентство “Ренхап” з посиланням на державне радіо Північної Кореї повідомило, що Кім Чен Ин у неділю передав подяку будівельникам міста Самчжиен, на церемонії відкриття якого він сам раніше був присутній.

Газета “Нодон сінмун” у свою чергу повідомила про подяки, яку Кім Чен Ун направив будівельникам туристичного комплексу в Північній Кореї. Разом з тим, повідомлень про участь лідера у публічних заходах поки не надходило.

Чутки про погіршення стану здоров’я Кім Чен Ина стали поширюватися після того, як він з 11 квітня перестав з’являтися на публіці.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь