Кінофестиваль в Одесі вперше пройде в онлайн-форматі

Новини України

Одеський кінофестиваль-2020 вперше пройде в онлайн-форматі

ОМКФ цьому році вперше пройде в онлайн-форматі. Фото: Facebook/ ОМКФ

Одеський міжнародний кінофестиваль (ОМКФ) у зв’язку з поширенням коронавирусной інфекції, в цьому році вперше пройде в онлайн-форматі.

Про це повідомила прес-служба ОМКФ, у вівторок, 12 травня.

З-за пандемії коронавіруса фестиваль перенесли з липня на 25 вересня-3 жовтня. Він вперше пройде в онлайн-форматі.

“Ми адаптуємося до нових реалій і не хочемо залишати наших глядачів без кіноподії, яке вони чекають протягом року. Тому в 2020-му Одеський міжнародний кінофестиваль вперше у своїй історії пройде в онлайн-форматі “, – розповіла президент Одеського міжнародного кінофестивалю Вікторія Тігіпко.

За словами генерального продюсера кінофестивалю Юлії Синькевич, організатори приймають такий формат, як виклик. Вона додала, що в програмі фестивалю будуть всі програмні і позапрограмні покази, а також пройдуть майстер-класи та прес-конференції.

“Крім того, в онлайн-форматі буде проходити індустріального частина кінофестивалю Film Industry Office – очікуємо, що в цьому році в ній дистанційно візьме участь рекордна кількість представників української та світової кіноіндустрії “, – сказала Синькевич.

Зазначається, що інформація про придбання абонементів на онлайн-захід буде оприлюднена додатково на офіційних ресурсах ОМКФ.

Раніше ми повідомляли, що організатори скасували Каннський фестиваль в 2020 році з-за пандемії Covid-19, а найбільший фестиваль поп-культури Comic Con вперше пройде онлайн.

 

Залишити відповідь