Кіпр відновить авіасполучення з 9 червня і буде приймати туристів з результатами тестів на коронавірус

Новини Світу

Moscow-Live.ru / Михайло Незговоров

Республіка Кіпр почне відновлювати авіасполучення з іншими країнами з 9 червня, вирішив у п’ятницю Рада міністрів острівної держави. Процес відновлення пройде в два етапи, передає ТАСС.

“Перша стадія охоплює період з 9 по 19 червня. Друга стадія розпочнеться 20 червня”, – сказав по завершенні засідання Радміну міністр транспорту, комунікацій та громадських робіт Янніс Карусос. Не виключено, що ряд деяких обмежувальних заходів також буде знято швидше, ніж планувалося раніше.

За словами міністра, вчені на основі їх епідеміологічної картини визначили дві категорії країн, з якими відновлено повітряне сполучення Кіпру. До категорії А увійшли Греція, Мальта, Болгарія, Норвегія, Австрія, Фінляндія, Словенія, Угорщина, Ізраїль, Данія, Німеччина, Словаччина, Литва. До категорії Б – Швейцарія, Польща, Румунія, Хорватія, Естонія, Чехія.

На першому етапі подорожуючим із країн обох категорій для того, щоб їм дозволили піднятися на борт, потрібно пред’явити сертифікат лабораторних випробувань від сертифікованої лабораторії з негативним результатом на COVID-19, зроблений за 72 години до вильоту.

Кіпрські громадяни та резиденти на Кіпрі в якості альтернативи будуть мати можливість пройти лабораторну перевірку по прибутті на Кіпр, але вони будуть залишатися в самоізоляції будинку до тих пір, поки не буде отриманий результат тесту.

На другому етапі, який розпочинається 20 червня, пасажирам з країн, включених до категорії A, не потрібно буде пред’являти сертифікат лабораторних випробувань. Пасажирам з країн категорії Б потрібно пред’явити результати лабораторних досліджень.

Крім того, з 18.00 понеділка, 25 травня, скасовується обов’язковий карантин для всіх, хто в даний час розміщується в карантинних зонах на Кіпрі, і вони вирушать додому для самоізоляції на дні, в залежності від категорії країни, з якої вони прибули.

Рада міністрів також постановив, що готелі будуть відкриті 1 червня на підставі відповідних протоколів, встановлених міністерством охорони здоров’я.

Залишити відповідь