Кладовища Донецької області закрили для відвідувань у поминальні дні

Новини України

Кладовища Донецької області закрили для відвідувань у поминальні дні

У Донецькій області в поминальні дні закриють кладовища. Фото: Pixabay

У Донецькій області в поминальні дні закриють кладовища, виключення буде зроблено тільки для похорону. Відвідування кладовищ буде заборонено в рамках заходів з протидії поширенню коронавирусной хвороби.

Про це повідомляє департамент інформаційної та внутрішньої політики Донецької обласної державної адміністрації.

За словами директора Донецького обласного лабораторного центру Міністерства охорони здоров’я Василя Гончаренко, згідно з постановою головного державного санітарного лікаря України, місцевим органам виконавчої влади, органам місцевого самоврядування, для протидії поширенню Covid-19 в місцях перебування масового скупчення людей рекомендується закрити для відвідування кладовища.

Виняток становлять випадки поховання померлого за умови проведення ритуальних обрядів з дотриманням протиепідемічних правил, зокрема, участі не більше 10 осіб та забезпечення відстані між присутніми не менше 1,5 метра.

“Важливо уникати скупчень людей у поминальні дні, щоб не викликати сплеск пандемії. Ніхто не забороняє відвідати кладовище раніше або пізніше, якщо не буде напливу”, – сказав Гончаренко.

Раніше ми повідомляли, головний санітарний лікар України Віктор Ляшко хоче закрити кладовища для відвідування в поминальні дні. Це пов’язано із загрозою поширення коронавіруса.

Також ми писали, що в Миколаєві залучать поліцію, щоб не пускати людей на кладовища в поминальні дні.

 

Залишити відповідь