Коломойський хоче співпрацювати з Портновим звернення до ЄСПЛ

Новини України

Коломойський піде в ЄСПЛ, якщо приймуть “антиколомойский” закон і кличе на допомогу Портнова

Коломойський хоче подавати в ЄСПЛ і співпрацювати з Портновим. Фото: aportnov.com

Колишній власник Приватбанку, олігарх Ігор Коломойський після того, як Верховна Рада прийме “антиколомойский” закон про банки, хоче звернутися в Європейський суд з прав людини. В цьому питанні олігарх хоче співпрацювати з правозахисником Андрієм Портновим.

Про це Коломойський повідомив у коментарі Нromadske.

“Мене пограбували, цей закон (“антиколомойский”- Ред.) закриває мені можливості на час судитися в Україні, тобто можливості на відновлення справедливості вичерпані, і я можу звертатися в Європейський суд. Портнов, до речі, з цього приводу зробив коментар як-то. Напевно, я до нього звернуся, щоб він нас обслуговував. І отримаємо вирок Європейського суду, що націоналізація була незаконною, треба все повернути”, – повідомив колишній власник Привату.

Коломойський сказав, що буде обрщаться в суд, коли приймуть закон. На питання про те, чому хоче звертатися до Портнова, Коломойський відповів, що той має великий досвід з 2014 року.

Коломойський також стверджує, що він не має відношення до рекордного кількістю правок у документі.

Коментуючи заяву директора НАБУ Артема Ситника про можливе оголошення підозр у справі Приватбанку, олігарх зазначив, що його прізвище не згадувалося директором НАБУ, а він сам зацікавлений в об’єктивному розслідуванні справи.

“По-перше, я стверджую, що гроші ніхто не вкрав, а якщо вкрали, то покажіть, куди їх поділи. Якщо ж не вкрали, то держава відібрала у мене підприємство, на яке витратило певні кошти. Держава 153 147 мільярдів поклало в установчий фонд. Вони нікуди не ділися, вони як лежали, так і лежать. За цей час заробили 60 мільярдів безпосередньо дивідендів і 15 або 20 мільярдів отримано податків. Тобто, половина з вкладеної суми вже повернулася…У мене просто забрали курку, яка несла золоті яйця і розповідають колишнім власникам, що її неправильно годували, що якщо б годували правильно – відповідала б платинові”.

Раніше “Країна” писала, що Ситник заявив, що Коломойському можуть вручити підозру у справі Привату.

Також ми розповідали, що міністр юстиції Малюська допустив ймовірність повернення Приватбанку Коломойському.

Залишити відповідь