Коли Росія вийшла на плато захворюваності коронавірусом covid-19 – ВООЗ

Новини України

У ВООЗ вважають, що Росія вийшла на плато захворюваності коронавірусом

Вуйнович сподівається, що РФ вийшла плато. Фото: sechenov.ru

Представник Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) в Російській Федерації Меліта Вуйнович вважає, що країна вже вийшла на плато захворюваності Covid-19, так як ситуація з коронавірусом стабілізувалася.

Про це вона сказала в бесіді з Bloomberg.

Хоча в Росії протягом довше семи днів поспіль реєстрували понад 10 000 нових підтверджених випадків захворювання на день, а загальна кількість інфікованих перевищила 200 000 осіб, зростання числа хворих 6 травня сповільнилося нижче ключового рівня в 7%. З тих пір він поступово знижувався до 5,5%.

“Випадки все ще є, але темпи росту стабілізуються. Ми сподіваємося, дивлячись на останні кілька днів, що це на плато”, – сказала Вуйнович.

За даними ВООЗ, в Росії сьогодні спостерігається найнижчий рівень смертності від коронавіруса – 1 відсоток. Однак цей показник може збільшитися в найближчі тижні. Тому представник ВООЗ відзначила, що мер Москви Сергій Собянін прийняв правильне рішення, продовживши дію обмежувальних заходів в місті. Вуйнович закликала російську владу не поспішати з послабленням режиму самоізоляції.

Як писала “Країна”, сьогодні Володимир Путін оголосив про завершення періоду неробочих днів в Росії.

Однак мер Москви Сергій Собянін всупереч обіцянці президента РФ пом’якшити обмеження посилив їх.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь